Погледнете го настапот на Јелена Карлеуша вреден 10.000 евра (видео)

Погледнете го настапот на Јелена Карлеуша вреден 10.000 евра (видео)

233
0
СПОДЕЛИ

Јелена Карлеуша вчера на финалето на „Ѕвездите на Гранд“ промовираше два дуети со Аца Лукас и Азис.

За нејзиниот настап со Лукас за песната „Банкина“, се најавуваше технички спектакл, а целата реализација чинела 10.000 евра.

Погледнете го настапот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР