Home ШОУ БИЗз Балкан Погледнете го настапот на Јелена Карлеуша вреден 10.000 евра (видео)

Погледнете го настапот на Јелена Карлеуша вреден 10.000 евра (видео)

325
0
SHARE

Јелена Карлеуша вчера на финалето на „Ѕвездите на Гранд“ промовираше два дуети со Аца Лукас и Азис.

За нејзиниот настап со Лукас за песната „Банкина“, се најавуваше технички спектакл, а целата реализација чинела 10.000 евра.

Погледнете го настапот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here