Home ЗАБАВА Видео Погледнете ја реакцијата на водителката за време на вчерашниот земјотрес (видео)

Погледнете ја реакцијата на водителката за време на вчерашниот земјотрес (видео)

188
0
SHARE

Вчерашниот земјотрес што се случи во 14 часот начека една македонска водителка како води програма во живо.

Погледнете ја реакцијата на водителката и коментарот на гледачот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here