Home ШОУ БИЗз Балкан Погледнете во какви услови живеел таткото на Сека (фото)

Погледнете во какви услови живеел таткото на Сека (фото)

100
0
SHARE

2017-та година за Сека Алексиќ започна со семејна трагедија, откако на Бадник почина нејзиниот татко.

И додека пејачката е завиена во црно, злобните “јазици” шушкаат дека таа воопшто не се грижела за нејзиниот татко.

Тој живеел во една соба со бедни услови, а Сека понекогаш му испраќала пари.

Погледнете каде живеел нејзиниот татко.

сека алексиќ - татко

сека алексиќ - татко

сека алексиќ - татко

сека алексиќ - татко

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here