Home ШОУ БИЗз Мак сцена Порно клип на македонската фолкерка објавен на Интернет

Порно клип на македонската фолкерка објавен на Интернет

13840
0
SHARE

Фолк пејачката Марија Тодоровска од Битола се соочува со секс скандал!

Деновиве сите очи се вперени кон неа, бидејќи нејзиното екс момче објави домашно видео.

Марија две години била во врска со 26-годишниот Тимор Махмутовиќ, кој и понудил брак.

Фолкерката која очигледно не била подготвена на овој чекор го одбила и тогаш започнува се.

Поранешниот дечко кој го снимил и пуштил во јавност видеото веќе го пријавила во полиција, а ангажирала и адвокат.

Марија правдата ќе ја бара на суд, бидејќи снимката била направена без нејзино знаење, а преку Фејсбук им се обрати на фановите.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here