Home INFO Пред Боба, Брена била во врска со оваа позната личност

Пред Боба, Брена била во врска со оваа позната личност

2047
0
SHARE

Српската пејачка Лепа Брена во 1986 година започнала љубовна врска со успешниот тенисер Боба Живојиновиќ.
Но, големо изненадување било кога во шоуто „Фарма“ пејачката Весна Вукелиќ открила дека Брена била во врска со уште една позната личност.
Според тврдењата на Венди, Брена неколку години била во врска со директорот на Гранд продукција,Саша Поповиќ а познатата двојка и живеела заедно.
Брена и Саша денес се блиски пријатели и соработници.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here