Предраг Самарџиски проговори за неговиот љубовен живот (видео)

Предраг Самарџиски проговори за неговиот љубовен живот (видео)

147
0
СПОДЕЛИ

Нашата кошаркарска репрезентација денеска го забележа првиот пораз на Европското првенство во Словенија од репрезентацијата на Црна Гора.

Но, додека сеуште не се смирени емоциите од поразот кој ни беше нанесен од страна на судиите, да зборуваме за нешто малку попозитивно, а сепак поврзано со кошарка.

Предраг Самарџиски, центарот на Македонската кошаркарска репрезентација, од неодамна ја побара за жена србината Тамара Абрамовиќ со која подолго време е во врска.

Тој пред објективот на „Екстра Ексклузив“ реши да открие детали од неговиот љубовен живот.

Што открива Самарџиски погледнете во видеото.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР