Home ШОУ БИЗз Мак сцена Преслатко мало момче – Хелена Роза го покажа синот

Преслатко мало момче – Хелена Роза го покажа синот

3597
0
SHARE

Хелена Роза за прв пат на социјалните мрежи го покажа во целост своето бебе. Преслаткиот Тиан наполни еден месец а од фотографијата се гледа дека мама Хелена внимателно се погрижила за стајлингот на овој мал убавец.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here