Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Пресмешно видео: Софија Вергара јава бик во базен

Пресмешно видео: Софија Вергара јава бик во базен

131
0
SHARE

Софија Вергара повторно ги насмеа своите фанови на Инстаграм и покажа дека знае да се шали на своја сметка.

„Ми оди многу добро“, напиша Софија под урнебесното видео на кое се обидува да јава бик во базен но никако не можеше да успее.

Многубројните фанови беа воодушевени од видеото и и порача на актерката дека добро ги насмеала.

Im getting very good at it???????? #Ihaveallsummer????

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here