Продолжуваат возбудувањата во ЛШ. Распоред и сатница на 11. коло

Продолжуваат возбудувањата во ЛШ. Распоред и сатница на 11. коло

128
0
СПОДЕЛИ

По подолга пауза поради ЕП во Полска, од утре продолжуваат возбудувањата во машката Лига на шампионите, со средбите од 11. коло.

Повеќе на www.sportmax.mk

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР