Home СПОРТ Ракомет Продолжуваат возбудувањата во ЛШ. Распоред и сатница на 11. коло

Продолжуваат возбудувањата во ЛШ. Распоред и сатница на 11. коло

183
0
SHARE

По подолга пауза поради ЕП во Полска, од утре продолжуваат возбудувањата во машката Лига на шампионите, со средбите од 11. коло.

Повеќе на www.sportmax.mk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here