Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ретко ги гледаме во јавност: Селин Дион ги покажа синовите

Ретко ги гледаме во јавност: Селин Дион ги покажа синовите

28
0
SHARE

Селин Дион многу ретко во јавност ги покажува своите синови – Рене Чарлс (16) и близнаците Нелсон и Еди(6).

Но, пејачката на Инстаграм сподели фотографија од 90-от роденден на нејзината мајка на која е целото семејство.

Селин Дион позира со нејзините 12 роднини, иако најмногу внимание привлекоа нејзините деца.

Погледнете.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here