Home ШОУ БИЗз Мак сцена Ретро фотка:Која е оваа естрадна дама?

Ретро фотка:Која е оваа естрадна дама?

1219
0
SHARE

Оваа фотографија е направена пред речиси десетина години. Дани Димитровска настапува на познатиот летен фестивал Охрид Фест. Облечена во кратки шорцеви и тесна маичка, таа изгледа прекрасно.
Пејачката низ годините го менуваше и надополнуваше својот стил, но мораме да признаеме дека секогаш изгледа убаво!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here