Ретро фото: Лила Филиповска како невеста пред една деценија

Ретро фото: Лила Филиповска како невеста пред една деценија

53
0
СПОДЕЛИ

Лила Филиповска зад себе има два брака, а моментално е во хармонична врска која ја крие далеку од очите на јавноста.

Но, ајде да се потсетиме на вториот брак на водителката.

Лила после бракот со таткото на нејзиниот син Филип, му го кажа судбоносното „ДА“ на Орце Димитровски од групата „Арија“.

Како изгледаше водителката како невеста пред десетина години, погледнете во продолжение.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР