Home LIFE STYLE Резултатот е грозен: Што ќе се случи ако со часови ги носите...

Резултатот е грозен: Што ќе се случи ако со часови ги носите пластичните чизми

89
0
SHARE

Пластичните чизми се вистински хит помеѓу девојките во светот, а прва која ги облече и промовираше, се разбира беше Ким Кардашијан.

И додека чизмите на Инстаграм или коа ги носи некоја славна личности изгледаат одлично, реалноста е сосема поинаква.

Нормално е нозете да ви се потат, но во овој случај пластиката не им дозволува да дишат и крајнито резултат е нависитна грозен.

Еве како ќе ви изгледаат чизмите, но и нозете по неколку часа носење.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here