Home ШОУ БИЗз Мак сцена Ристе Ристески ја објави првата фотографија по победата во „Ѕвездите на Гранд“

Ристе Ристески ја објави првата фотографија по победата во „Ѕвездите на Гранд“

455
0
SHARE

Ристе Ристески со помош на гласовите од публиката синоќа ја однесе победата во „Ѕвездите на Гранд“.

Македонецот очигледно беше миленик на публиката, а неговиот ангелски глас ги освои сите.

Доцна синоќа по завршување на финалето, Ристе на Инстаграм објави фотографија на која позира со статуетката.

Фтогорафијата собра илјадници лајкови, а како и каде беше прославена победата останува да погодуваме.

#zvezdegranda 2017

A post shared by Riste Risteski Official ???????? (@riste_risteski) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here