Ристе Ристески си најде девојка во „Ѕвездите на Гранд“

Ристе Ристески си најде девојка во „Ѕвездите на Гранд“

994
0
СПОДЕЛИ

Ристе Ристески по победата во „Ѕвездите на Гранд“ изјави дека му се допаѓа колешката Јована Васиќ, која ја запозна за време на шоуто.

„Од сите девојки на натпреварувањето, најмногу ми се допаѓа Јована“, вели пејачот.

Доколку Јована ги врати симпатиите кон Ристе, тие нема да бидат првиот пар во Гранд продукција.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР