Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Рита Ора со бањарка на црвениот тепих на МТВ ЕМА 2017

Рита Ора со бањарка на црвениот тепих на МТВ ЕМА 2017

878
0
SHARE

Рита Ора синоќа беше домаќинка на МТВ Европските награди во Лондон, каде на црвениот тепих се појави во бањарка.

Ѕвездата која е позната по својот провокативен стил на облекување, кој речиси секогаш е полу-гол, овој пат ги изненади.

26-годишната Рита се појави во бањарка и пешкир на главата, а на себе имаше накит од милион долари.

Пејачката во текот на ноќта промени вкупно 13 изгледи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here