Home ШОУ БИЗз Балкан Розев кармин и „smokey eyes“: Марија Шерифовиќ со шминка

Розев кармин и „smokey eyes“: Марија Шерифовиќ со шминка

2307
0
SHARE

Марија Шерифовиќ преферира природен изглед, па досега не сме ја виделе со силна шминка или кармин во боја.

Сепак овој пат работите се променија.

Нејзината колешка, Рада Манојловиќ објави фотографија од Марија на која таа има шминка со помош на апликација за шминкање.

На истата пејачката е непрепознатлива, односо има темна сенка на очите и розев кармин.

Како ви се допаѓа?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here