Home ШОУ БИЗз Мак сцена Сашко Коцев го откри името на ќерката

Сашко Коцев го откри името на ќерката

2979
0
SHARE

Сашко Коцев оваа недела стана најсреќниот човек на светот, бидејќи тој и неговата сопруга Смиљана станаа родители.

Прекрасната докторка на свет донесе здраво женско дете, чие име конечно беше откриено.

Ќерката на Сашко Коцев се вика Јоана.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here