Се пријавил за екс девојката: Александар од Крива Паланка се избламира во...

Се пријавил за екс девојката: Александар од Крива Паланка се избламира во „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

33
0
СПОДЕЛИ

Настапот на паланчанецот Александар Стевановски во „Ѕвездите на Гранд“ ќе остане запаметен засекогаш.

Ова момче стана хит на социјалните мрежи откако пред жири комисијата објасни дека се пријавил поради тоа што неговата поранешна девојка го уценила дека доколку помине во првиот круг, ќе биде повторно со него.

По првата песна Александар не доби ниту еден глас од жирито, но му беше дадена уште една шанса.

Паланчанецот сепак со солзи во очите клекна на сцената и почна да плаче.

„Драмата“ во „Ѕвездите на Гранд“ погледнете ја во продолжение.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР