Секси фустан: Длабоко деколте за бремената Бијонсе

Секси фустан: Длабоко деколте за бремената Бијонсе

128
0
SHARE

Бијонсе кај и да е треба да се породи, но тоа не ја спрелува да позира и со фановите да го споделува својот труднички стил.

Пејачката овој пат позира во долг фустан каде бременото стомаче секако дека е во преден план.

Бијонсе освен нејзината „фотосесија“ објави и неколку други фотограии на кои ја покажа атмосферата од вечерата со нејзините пријатели.

Пејачката секако дека беше во друштво на сопругот Џеј Зи.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY