Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Селин Дион со модна катастрофа во Париз

Селин Дион со модна катастрофа во Париз

2239
0
SHARE

Селин Дион буквално го сврте цело внимание на себе за време на модната недела во Париз, но овој пат направи грешка во стајлингот.

За последното појавување во метрополата се одлучи за микс од неколку стари и нови стилови кои направија нејзиниот изглед да е „тежок“, а таа едвај да се движи.

Ниту бојата на стајлингот не беше на нејзина страна, па темно сивата направи да изгледа многу постаро и неуредно.

Модните критичари се согласуваат дека Селин направи грешка!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here