Home ШОУ БИЗз Балкан Шокираше со изгледот: Јелена Карлеуша повеќе нема веѓи (фото)

Шокираше со изгледот: Јелена Карлеуша повеќе нема веѓи (фото)

5529
0
SHARE

Јелена Карлеуша често ја менува бојата на својата коса, но овој пат реши да експериментира со бојата на веѓите.

Поточно пејачката ги бојадиса веѓите како и нејзината коса, во руса боја, па сега изгледа како буквално да нема веѓи.

Светлите веѓи ги изненадија сите, откако Карлеуша објави фотографија на Инстаграм.

По истата таа напиша – Албино!

Дали претера овој пат?

Albino ????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here