Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Што е следно!? Ким Кардашијан позира со канти за ѓубре

Што е следно!? Ким Кардашијан позира со канти за ѓубре

1417
0
SHARE

Од почетокот на годината Ким Кардашијан постојно ја шокира јавноста со чудни фотосесии.

На Инстаграм објави неколку голи фотографии, за кои доби негативни критики, а фановите сметаат дека не и доликува на мајка на три деца.

Во новата фотосесија Ким не е гола, но таа е еднакво бизарна.

За „Фенди“ старлетата позира покрај брендирани канти за ѓубре.

Што е следно?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here