Сите гледаа во Бела Хадид: Моделот ги покажа гаќите на црвениот тепих...

Сите гледаа во Бела Хадид: Моделот ги покажа гаќите на црвениот тепих во Кан

30
0
СПОДЕЛИ

Синоќа во Кан започна 70-тото јубилејно издание на Канскиот филмски фестивал.

На црвениот тепих зачекорија едни од најголемите ѕвезди моментално.

Дел од нив блеснаа во своите креации, а дел имаа проблеми и непријатни моменти на црвениот тепих.

Помеѓу оние кои доживеаа моден гаф беше и Бела Хадид.

Ѕвездата се појави во нежно розев фустан со висок шлиц, кој ги откри нејзините гаќички.

Во обидот да се поздрави со Сузан Сарандон, Бела покажа многу повеќе.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР