Сите погледи во нејзините гради: Ким Кардашијан на ревијата на Кание Вест

Сите погледи во нејзините гради: Ким Кардашијан на ревијата на Кание Вест

27
0
СПОДЕЛИ

Ким Кардашијан вчера ги привлече сите погледи со појавувањето на модната ревија на Кание Вест за најновата сезона на Yeezy.

Старлетата од глава до пети беше облечена во колекцијата на нејзиниот сопруг, а овој пат се одлучи за тренерки, маичка и јакна.

Ова немаше да биде толку впечатлива комбинација доколку Ким не заборави да облече градник.

Градите, но и брадавиците на старлетата беа во прв план.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР