Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Со неа ја преболе Адриана Лима: Еве како денес изгледа екс девојката...

Со неа ја преболе Адриана Лима: Еве како денес изгледа екс девојката на Марко Јариќ

95
0
SHARE

Српскиот кошаркар, Марко Јариќ пред две години, веднаш по разводот со Адриана Лима, се впушти во љубовна врска со моделот Душица Савиќ.

Детали за нивната врска имаше и во домашните, но и странските медиуми, иако романсата не траеше долго.

Младиот модел и студентка на архитектура брзо падна во заборав, а кошаркарот ја искористи само да ја заборави својата сопруга.

А, како изгледа денес убавата Душица погледнете во продолжение.

???????????? #venera #crazyhairday #miamibeach #lovepeacehappiness

A post shared by D A L I (@dusicavsavic) on

NEW YORK, you always treat me so well

A post shared by D A L I (@dusicavsavic) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here