Home ШОУ БИЗз Балкан Со ретро фотка Тијана Дапчевиќ му го честиташе роденденот на сопругот

Со ретро фотка Тијана Дапчевиќ му го честиташе роденденот на сопругот

250
0
SHARE

Тијана Дапчевиќ преку социјалните мрежи му го честита роденденот на сопругот Милан.

Таа на Инстаграм објави ретро фотографија на која со Милан одмараат на Копаоник, а под која напиша емотивна порака.

Среќен ти роденден љубов моја најголема, да си здрав, среќен и спокоен, и да ти се исполнат сите желби, те сакам“.

Тијана со години е во брак со Милан со кого го има синот Вук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here