Home ШОУ БИЗз Мак сцена Сопругата на Борко Ристевски го покажа разголеното трудничко стомаче

Сопругата на Борко Ристевски го покажа разголеното трудничко стомаче

1046
0
SHARE

Македонскиот ракометен голман Борко Ристовски и неговата сопруга Николина го очекуваат своето прво дете, синот Душан.

Николина по пример на светските ѕвезди, вчера објави интересно селфи со разголено трудничко стомаче со кое им го честиташе празникот на сите жени.

„Среќен меѓународен ден на жената на сите неверојатни жени на овој свет! Секој ден е твој ден, зашто си толку силна и важна и убава и достојна“, е само дел од порака на Николина.

Трудницата и во третото тромесечје изгледа прекрасно!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here