Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Среќна и преубава: Бремената Ева Лонгорија ги остави сите без зборови

Среќна и преубава: Бремената Ева Лонгорија ги остави сите без зборови

1620
0
SHARE

Ева Лонгорија се појави на церемонијата CDGA, каде ја доби улогата на презентерка на доделувањето на наградите за најдобрите костимографи во сферата на филмот и телевизијата.

42-годишната актерка блескаше со широка насмевка пред фоторепортерите облечена во нежна комбинација со сатенски фустан и складна наметка.

Ева е навистина прекрасна трудница.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here