Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Стинг откри каков СЕКС сака

Стинг откри каков СЕКС сака

77
0
SHARE

Британскиот музичар Стинг (63) изјавил дека со својата сопруга Труди Стајлер (60) редовно практикува тантрички секс, древна азиска дисциплина на духовно поврзување со партнерот за време на сексуалниот чин, пренесуваат британските медиуми.

Музичарот кој неодамна наполни 63 годни, ја опишал својата сексуалност како „духовен чин“ кој честопати трае и до седум часа.

Стинг чие вистинско име е Гордон Метју Томас Самер, беше главен текстописец, пејач и басист на групата „Police“.

Како соло музичар и член на групата „Police“ има продадено повеќе од 100 милиони плочи, има добиено 16 Греми награди и е номиниран за Оскар за најдобра песна.

Стинг со сопругата

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here