Home ШОУ БИЗз Балкан Судбината се повторува: И пред три години слична несреќа пред куќата на...

Судбината се повторува: И пред три години слична несреќа пред куќата на Цеца

94
0
SHARE

Пред 3 години, пред куќата на познатата пејачка Цеца Ражнатовиќ се случила слична несреќа.

Тогаш пејачката прва излегла да им помогне на повредените .

Ударот бил толку силен што од куќата го слушнала и Цеца која откако се јавила на Брза помош и таа самата отишла да им помогне на повредените во автомобилот.

„Полицијата и Брзата помош веднаш реагираа на мојот повик. Дојдоа и пожарникари. Се се случи во неколку минути. Не гледам на тоа како на херојски потег, само изреагирав човечки“, изјавила тогаш пејачката.

Цеца- куќа

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here