Тагови Постови тагирани со "аеродром"

Таг: аеродром

Аца Лукас вчера попладне пристигна во Србија, каде што синоќа имаше настап на сплавот „Порт“. Новинарите го пречекаа на аеродром, а пејачот кога ги забележа...

Ариана Гранде беше забележана за прв пат по терористичкиот напад на нејзиниот концерт во Манчестер. Поп ѕвездата заедно со мајка и Џоан со приватен авион...

Кендал Џенер е единствената во кланот Кардашијан-Џенер која нема заводливи облини. Напротив 21-годишната реалити ѕвезда има тело на супер-модел по кое воздивнуваат многу дами во...

Наташа Беквалац конечно беше фатена со новото момче, Лука Лазукиќ. Пејачката и ИТ експертот беа забележани од камерата на „Папарацо Лов“, а тоа се случи...

Кендал Џенер се најде во центарот на скандалот со рекламата на Пепси во која таа ја имаше главна улога. Иако компанијата ја повлече рекламата, сепак...

Џон Леџенд е последната светска ѕвезда во низа која беше ограбена. Музичарот остана без својот куфер кој му бил украден од аеродромот Џ.Ф.Кенеди во Њујорк. Според...

Членот на најпознатиот машки бенд "One Direction", Луис Томилсон, бил уапсен во Лос Анџелес по тепачка во која учествувал заедно со својата девојка. Имено, Луис...

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Статам го очекуваат своето прво дете, а среќната вест беше соопштена на Инстаграм. И додека таму моделот го покажува своето стомаче,...

Амал Клуни за своето последно појавување реши да „заборави“ на класичните комбинации, и се појави во урбано издание. Познатата адвокатка на аеродромот во Лос Анџелес...

По настапот во Цирих, Јелена Карлеуша се врати во Белград. Фоторепортерот на српски „Телеграф“, ја сликал на аеродромот „Никола Тесла“ во природно издание, и без...