Тагови Постови тагирани со "базен"

Таг: базен

Марија Шерифовиќ едвај чека да замине на летување, иако тоа моментално е невозможно поради големиот број настапи. Но, пејачката сепак реши да се разлади од...

Време е да ги разладиме летните горешнити и да го разбудиме спортскиот дух со втората сезона на емисијата „Подводно“. По пауза од една година...

Дара Бубамара е горда на своите големи гради, но понекогаш знае да се пошегува на нивна сметка. Пејачката на социјалните мрежи објави фотографија од базен...

Иако е во петата деценија од животот, Лила има тело на кое многу помлади колешки може да и завидат. Иако летната сезона ја отвори со...

Сека Алексиќ покажа како се одмара во својот дом, уживајќи покрај базен. Фотографијата беше објавена на Инстаграм, а пејачката прв пат по раѓањето на синот...

Кортни Кардашијан и нејзините пријателки на одморот во Мексико очигледно си поминуваат лудо и незаборавно. Барем за реалтити ѕвездата тоа е потврдено преку социјалните мрежи. Кортни...

Софија Вергара повторно ги насмеа своите фанови на Инстаграм и покажа дека знае да се шали на своја сметка. „Ми оди многу добро“, напиша Софија...

Холивудската актерка Хали Бери изгледа се умори од церемонијата за доделувањето на „Оскарите“ па едвај дочека да стигне дома. Таа на својот профил на Инстаграм...

Јелена и Новак Ѓоковиќ секогаш го штитат својот син од папараците и не објавуваат фотографии на кои се гледа неговото лице. Но, тоа не го...

Пред само неколку дена познатиот модел Емили Ратајковски, имаше објавено фотографија од својот задник за кој доби скоро пола милион лајкови и многу позитивни...