Тагови Постови тагирани со "бијонсе"

Таг: бијонсе

Бијонсе знае како да се забавува, па викендов заедно со нејзината сестра Соланж присуствуваше на концерт на Миси Елиот. Big S/O...

Бијонсе доби нова восочна фигура во музејот „Мадам Тисо“, но светот е во шок по откривање на изработката. Фигурата воопшто не личи на Бијонсе, а...

Бијонсе денеска ја објави првата фотографија од близнаците Сер и Руми, а еден ден претходно за прв пат се појави во јавност. Пејачката и Џеј...

Бијонсе минатиот месец на свет ги донесе близнаците, кои вешто беа скриени од јавноста како и целото породување на ѕвездата. Сепак пејачката денес реши да...

За секоја дама вистински кошмар е на исто место да се појави во ист фустан со друга девојка. Иако ова буквално не им се случи...

Бијонсе можеби е на породилно отсуство, но тоа не ја спречува да ја даде својата подршка во новата кампања на УНИЦЕФ. Пејачката е вклучена во...

Бијонсе и Џеј Зи конечно ги крстија своите близнаци, па дури и ги заштитија нивните имиња. Новите членови во семејството Картер се викаат Руми и...

Раскошната вила во Малибу која чини околу 400.000 долари месечно, е новиот дом на семејството Картерс. Вилата позната како La Villa Contenta, е изнајмена од...

Помина една недела откако во јавноста се појави информацијата дека Бијонсе стана мајка на близнаци иако сеуште нема официјална потврда. Сепак пејачката ја имаше...

Втора недела се зборува за породувањето на Бијонсе и новите членови на семејството Картерс. Пејачката на свет донесе момче и девојче, кои јавноста сеуште не...