Тагови Постови тагирани со "близнаци"

Таг: близнаци

Жељко и Јована Јоксимовиќ ја очекуваат новата принова во семејството, а сега е откриен и полот на близнаците. Во српските медиуми се појавија приказните дека...

Бијонсе денеска ја објави првата фотографија од близнаците Сер и Руми, а еден ден претходно за прв пат се појави во јавност. Пејачката и Џеј...

Бијонсе минатиот месец на свет ги донесе близнаците, кои вешто беа скриени од јавноста како и целото породување на ѕвездата. Сепак пејачката денес реши да...

Џорџ и Амал Клуни минатиот месец станаа родители на близнаците Александар и Ела, а среќните родители досега немавме можност да ги видиме во јавност. Сепак...

Бијонсе можеби е на породилно отсуство, но тоа не ја спречува да ја даде својата подршка во новата кампања на УНИЦЕФ. Пејачката е вклучена во...

Бијонсе и Џеј Зи конечно ги крстија своите близнаци, па дури и ги заштитија нивните имиња. Новите членови во семејството Картер се викаат Руми и...

Ѕвездата на Реал Мадрид, Крисијано Роналдо стана татко на близнаци кои ги доби од сурогат мајка, а фудбалерот реши да ја објави првата фотографија...

Раскошната вила во Малибу која чини околу 400.000 долари месечно, е новиот дом на семејството Картерс. Вилата позната како La Villa Contenta, е изнајмена од...

Помина една недела откако во јавноста се појави информацијата дека Бијонсе стана мајка на близнаци иако сеуште нема официјална потврда. Сепак пејачката ја имаше...

Џорџ Клуни еден од најголемите заводници во Холивуд, реши да се повлече од актерската кариера и да се посвети на семејството. Таткото на близнаци, сериозна...