Тагови Постови тагирани со "вереник"

Таг: вереник

Како што би рекла постарите - Каролина Гочева повлече нога помеѓу јавните личности. Па по запросувањето на пејачката и пред Јана Бурческа кажа „ДА“ и...

Српската пејачка Гога Секулиќ неодамна се вереше со 15 години помладиот спортист Урош Домановиќ. На раката на пејачката сега има скапоцен прстен, а венчавката е...

Американската пејачка Мараја Кери, одбива да го врати вереничкиот прстен вреден 10 милиони долари, а го носи дури и кога е на романтична средба...

Рики Мартин ја потврди својата свршувачка со арапскиот изведувач Јуван Јосеф, а тоа го стори во шоуто на Елен ДеГенерис. Ова е прва свршувачка за...

Помина само еден ден откако австралискиот милијардер Џејмс Паркер ја раскина свршувачката со Мараја Кери, а веќе почнаа обвинувањата и медиумска војна помеѓу екс...

Според последните гласини 48-годишниот сопственик на синџир казина низ целиот свет се откажал од 46-годишната поп дива, бидејќи не можел да се помири со...

Линдси Лохан е позната по скандалите, а последно е актуелна со раскинувањето на свршувачката со милионерот Егор Тарабасов. Наводната причина е физичко насилство од страна...

Приватниот живот на Линдси Лохан повторно е во центарот на вниманието откако излегоа трвдењата дека нејзиниот вереник, Егор Трабашов се обидел да ја задави. Полицијата...

Пипа Мидлтон конечно му кажа „ДА“ на своето момче Џејмс Метјуз. Како што пишуваат британските медиуми 40-годишниот Џејмс ја запросил војводката за време на романтичен...

Кортни Кокс и Џони Макдејд раскинаа. Се претпоставува дека една од причините за нивната разделба е поинаквиот начин на живот кој двајцата го сакаат,...