Тагови Постови тагирани со "вечера"

Таг: вечера

Бијонсе денеска ја објави првата фотографија од близнаците Сер и Руми, а еден ден претходно за прв пат се појави во јавност. Пејачката и Џеј...

Џорџ и Амал Клуни во јуни станаа родители на Ела и Александар, а по речиси еден месец новите родители решија да се опуштат на...

Бен Афлек и Џенифер Гарнер минатата година објавија дека се разведуваат, па не не изненадува новата љубов на актерот. Тој беше забележан во Лос Анџелес...

Ким Кардашијан е позната по разголените изданија во јавност, но овој пат отиде предалеку. Старлетата во Њујорк за вечера со пријателите се појави само по...

Џенифер Лопез е во петата деценија од животот, а со секое појавување е се позгодна и позгодна, па нормално е да се прашуваме како...

Веќе со години се шушка дека Бред Пит и Сиена Милер си се допаѓаат, но актерите никогаш немале шанса да се запознаат подобро, ниту...

Кејти Холмс и Џејми Фокс се заедно веќе три години, но нивната врска ја кријат далеку од очите на јавноста, па досега немавме шанса...

Ким Кардашијан за магазинот „People“ го откри своето дневно мени кое е дел од диетата „Atkins 40“. Реалити ѕвездата се придрѓува кон оваа диета веднаш...

Откако светот дозна дека Џенифер Лопез е во врска со Алекс Родригез, парот постојано е заедно и повеќе не ја крие својата романса. Тие досега...

Леонардо Ди Каприо веќе некое време е во врска со моделот Нина Агдал или поточно вклупно 9 месеци. Иако актерот ретко се појавува во јавност,...