Тагови Постови тагирани со "гради"

Таг: гради

Криси и Џон Леџенд, деновиве уживаат во Венеција од каде објавуваат фотки на социјалните мрежи. И додека тие ги разгледуваат убавините на овој град, сите...

Бијонсе и покрај тоа што е тазе породена со близнаците Руми и Сер, тоа не ја спречува да се забавува со пријателите. Поп ѕвездата беше...

Ким Кардашијан нема проблем да ги покаже своите атрибути, а проѕирните парчиња облека без сомнение се нејзини омилени. Старлетата во Њујорк се прошета во шорцеви...

Лила Филиповска летниот одмор го поминува во прекрасната Шпанија, од каде исптаќа топли поздрави. Од плажите во Валенсија објави провокативно селфи, а погледот едноставно не...

Кендал Џенер е бренд амбасадор за Адидас, па додека ги носеше новите модели на брендот заборави да облече градник. Моделот прошета низ улиците на Менхетен,...

Тешко е да се поверува дека Памела Андерсон наполни 50 години, бидејќи плени со секое појавување. Актерката прошета низ Сен Тропе без грам шминка, но...

Јелена Карлеуша се врати во Белград по одморот во Истанбул, а по враќањето во родниот град го направи и првото селфи. Пејачката позира во нејзиниот...

Ријана уште еднаш потврди дека некој комбинации може да ги носи само она. На премиерата на филмот „Valerian and the City of Thousand Planets“,...

За Емили Ратајковски голите фотографии се буквално секојдневие, па на новото селфи сите ја гледаа нејзината коса, а никој голите гради. Моделот објави фотографија на...

Кание Вест е „модниот стилист“ на Ким Кардашијан, кој буквално го смени нејзиниот стил од корен. Но, и дизајнерот понекогаш знае да не изненади со...