Тагови Постови тагирани со "девојка"

Таг: девојка

Кортни Кардашијан и Скот Дисик пред неколку месеци и официјално се разделија, а новата врска на реалити ѕвездата очигледно го погоди нејзиното екс момче. Кортни...

Шпанските медиуми на големо пишуваат дека Кристијано Роналдо повторно ќе стане татко, а неговата избраничка гордо го покажа зголемениот стомак. Пред неколку дена Кристијано постави...

Португалското списание „Флеш“ се обиде да земе изјава од Долорес Сантош, мајката на Кристијано Роналдо за гласините дека девојката на фудбалерот е бремена. „Тоа се...

Ед Ширан дефинитивно го има најголемиот хит на годината, а „Shape of you“ нема шанси да не сте ја слушнале. Но, дали некогаш сте се...

Кристијано Роналдо е во врска со убава Џорџина, а парот заедно дебитираше на црвениот тепих во Цирих на FIFA фудбалските награди. Откогаш поминаа 5 месеци,...

Само година дена по убиството на пејачката Јелена Крсмановиќ, во медиумите почна да се шпекулира дека нејзиниот сопруг, Зоран Марјановиќ е повторно заљубена. Зоран неодамна...

Кајли Џенер и Тајга беа 3 години во турбулентна врска. Неколку пати раскинуваа, па се смируваа, за на крај минатата недела, реалити ѕвездата реши...

По информациите кои неодамна излегоа во јавноста дека Кристијано Роналдо силувал девојка, па и платил 375 долари за да молчи, уште детали почнаа да...

Поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ, Ксенија Бујисиќ, на концерт дошла заедно со синот на најголемата фолк ѕвезда Шабан Шаулиќ, Михајло. Ксенија се потруди да не...

Американскиот пејач Џастин Бибер поканил 700 луѓе на својата забава по концертот во Рио де Жанеиро, но во еден момент почнал да флертува со...