Тагови Постови тагирани со "деца"

Таг: деца

Анџелина Џоли го промовира својот нов филм „First They Killed My Father“ на Филмскиот фестивал во Торонто заедно со своите шест деца. Популарната актерка носешецрн...

Ким Кардашијан и Кание Вест очајно се обидуваа да добијат трето дете, а по советите на докторите дека здравствената состојба на старлетата не го...

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс ретко во јавност се појавуваат со своите ќерки, кои светот за прв пат ги виде кога актерот доби ѕвезда...

Информативните емисии на нашите телевизии се секогаш помеѓу најгледаните, но дали сте се запрашале како изгледаат најинтересните вести во македонскиот етер? Тие се едукативни, забавни,...

Грчкиот пејач Сакис Рувас по 14 години заеднички живот и 4 деца со манекенката Катија Зуголи конечно се ожени. Како пишуваат медиумите, парот се венча...

Џенифер Лопез ги изненади фановите откако објави приватна фотографија од нејзиното момче и близнаците Макс и Еме. На фотографијата Алекс Родригез ужива покрај базен со...

Ѕвездата на Реал Мадрид, Крисијано Роналдо стана татко на близнаци кои ги доби од сурогат мајка, а фудбалерот реши да ја објави првата фотографија...

Џорџ Клуни еден од најголемите заводници во Холивуд, реши да се повлече од актерската кариера и да се посвети на семејството. Таткото на близнаци, сериозна...

Во вилата во Лос Анџелес, Анџелина Џоли реши да ги изненади децата и направи мал забавен парк само за нив. Па кое дете не би...

Сопругата на Џорџ Клуни, Амал на свет ги донесе близнавите Ела и Александар. Веста во медиумите ја објави нивниот портпаротл, кој додаде интересна анегдота: „Џорџ е...