Тагови Постови тагирани со "дечко"

Таг: дечко

Soraja Vučelić ludo je zaljubljena u dečka Marka sa kojim je u vezi više od šest meseci. Njenom dečku je bio rođendan, a Soraja...

По раводот, Дара Бубамара провлекува многу медиумско внимание со своето однесување. Секако јавноста најмногу ја интересира нејзиниот приватен живот. Пејачката по разводот е во врска со...

Цеца продолжува со промоција на песните од албумот „Автограм“ кој го издаде пред речиси една година. И по песната „Невиност“, овој пат ја одбра „Анѓео...

Врската помеѓу Џенифер Лопез и Дрејк очигледно заврши! Откако раперот беше забележан на вечера со порно ѕвезда за време на неговиот престој во Амстердам, сега...

Марија Шерифовиќ со години својот љубовен живот успева да го скрие од јавноста, особено кога се врските во прашање. Но, и покрај се, јавноста го...

Гога Секулиќ од неодамна го откри идентитетот на своето ново момче, Урош Домановиќ кој е постар 15 години од неа. Парот е во врска веќе...

Фолк ѕвездата, Цеца реши да стави крај на гласините за врската на нејзината ќерка со нејзиното момче. „Константин и Анастасија се разделија пред месец дена,...

Кајли Миног (48) и нејзиниот 28-годишен вереник деновиве се на романтично патување во Грција. Парот кој се вери во февруари, после 5 месеци врска, изгледа...

Блек Чајна, вереницата на Роб Кардашијан не е омилениот лик помеѓу семејството Кардашијан - Џенер. Тие не се задоволни со изборот на Роб бидејќи...

Светлана Цеца Ражнатовиќ и шеснаесет години помладиот манекен Александар Јововиќ беа во врска една година, но Цеца одлучи да ја прекине оваа романса. Тие веќе...