Тагови Постови тагирани со "задник"

Таг: задник

За македонската лото девојка, Марјана Станојковска летото започна, а тоа го потврдуваат и нејзините фотографии. Марјана на Инстаграм веќе објави неколку фотографии во бикини, но...

Бела Хадид ужива со својот стил да ги „поместува“ модните граници, но овој пат не и беше удобно во она кое го облече за...

Кендал Џенер одамна јавно призна дека сака да ги покажува своите гради, а тоа го смета како нејзина најчудна страна. Па ова нејзино појавување воопшто...

Кајли Џенер по раскинувањето со Тајга, си најде нов рапер со кого е во врска неколку месеци. 19-годишната реалити ѕвезда ужива во љубовта со Тревис...

Бела Хадид на модните писти многу пати досега ја видовме во провокативни изданија, но тоа го стои и на својот приватен одмор. Моделот моментално е...

Откако цела недела се забавуваше, уживаше во љубовта и убавините на Кан, Кортни Кардашијан се врати во Лос Анџелес. Реалити ѕвездата сега деновите ги поминува...

Кортни Кардашијан живее со полна пареа во Кан, па денот е задолжен за забави на јахта, а во доцните вечерни часови забавите се во...

Кога станува збор за нејзините модни комбинации, тие секогаш се „на работ“, па така е и овој пат. На црвениот тепих на премиерата на филмот...

Кендал Џенер е единствената во кланот Кардашијан-Џенер која нема заводливи облини. Напротив 21-годишната реалити ѕвезда има тело на супер-модел по кое воздивнуваат многу дами во...

Кристијано Роналдо е во врска со убава Џорџина, а парот заедно дебитираше на црвениот тепих во Цирих на FIFA фудбалските награди. Откогаш поминаа 5 месеци,...