Тагови Постови тагирани со "кан"

Таг: кан

Во случај да не слушнавте, Леонардо Ди Каприо на Канскиот филмски фестивал флертувал со Бела Хадид. Актерот кој од неодамна ја раскина врската со Нина...

Пред два месеци на свет го донесе своето прво дете, а вчера на Канскиот филмски фестивал го имаше своето деби по породувањето. Ирина Шајк вчера...

Бела Хадид е позната по своите провокативни појавувања на црвените теписи, па и овој пат се трудеше да ги привлече сите погледи. Моделот се појави...

Памела Андерсон во Кан се забавуваше со Рита Ора, а ѕвездите присуствуваа на гала забавата „De Grisogono“. И додека сите зборуваат за нејзиното „ново“ презатегнато...

Ирина Шајк беше вистинска ѕвезда на Канскиот фестивал, откако се појави на црвениот тепих само 2 месеци по породувањето. Моделот на премиерното прикажување на филмот...

Холивудскиот гламур и „вечната“ убавина на актерките се потврди синоќа, откако на црвениот тепих се појавија едни од најубавите жени во светот. Иако се во...

Памела Андерсон и Селма Хаек го носат емпитетот „секс симболи“, а тоа е повеќе од очигледно со последното појавување. Холивудските актерки синоќа присуствуваа на забава...

Бразилскиот модел, Адриана Лима се појави на црвениот тепих во Кан и ги остави сите без зборови. Моделот за премиерата на филмот „Loveless“, на рускиот...

Моника Белучи оваа година е домаќинка на Канскиот филмски фестивал, а од самиот почеток на истиот не остава без зборови. Италијанскиот модел и актерка, го...

Моника Белучи оваа година е домаќинка на 70-ото издание на Канскиот филмски фестивал. Убавата италијанка која е позната по воздржаноста и префинетоста на синоќешното отворање...