Тагови Постови тагирани со "коментари"

Таг: коментари

Главна тема на друштвените мрежи беше стомакот на Лејди Гага на нејзиниот настап на Супербол, но очигледно пејачката нема проблем со тоа. Гага на настапот...

Љубовта на Вељко Ражнатовиќ и неговата нова девојка Ана Цекиќ света, но изгледа дека Ана успеа да ја изнервира својата појака половина со провокативна...

Гоца Тржан на својот профил на Инстаграм објави фотографија со која ги шокираше сите нејзини фанови и следбеници. Таа на фотографијата изгледа непретпознатливо со огромни...

Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил објави селфи фотографија со која сакаше да се пофали со своите нови очила за сонце. Меѓутоа, нејзините обожаватели многу...

Станија Добројевиќ моментално одмора во Доминиканската Република, а со себе го поведе и своето момче. Таа не го открива неговиот идентитет, но по последната фотографија...

Ана Грубин неколку епизоди по ред нема среќа со имитациите во ТЛЗП, па исте воопшто не и одат од рака. Во третата епизода таа...

Прогласена е за најубавото девојче во светот, има одличен договор со најдобрите модни агенции во Лос Анџелес, повеќе од милион фанови на Инстаграм. Кристина...

Една од најактивните фолкерки на социјалните мрежи без сомение е Сека Алексиќ. Пејачката секојдневно постира фотографии паа навикнати сме да ја гледаме во разни комбинации...

Познато е дека Ана Николиќ од време на време има проблеми со тежината и вишокот килограми, но овој пат со фотографиите од одмор предизвика...

Карлеуша со необичен фустан повторно предизвика спротивни мислења. Јелена речиси секојдневно споделува фотографии на социјалните мрежи фалејќи се со нејзините оригинални модни комбинации  кои не ретко...