Тагови Постови тагирани со "мајка"

Таг: мајка

Катарина Ивановска пред неколку месеци стана мајка и на свет го донесе синот Вања. Моделот е во долгогодишна врска со нејзиниот партнер Џобе со...

Џиџи и Бела Хадид се едни од најубавите и најпопуларните модело во светот, но дали ја знаете нивната мајка Јоланда Хадид? 53-годишната Јоланда на времето...

Хелена Роза вчера стана мајка по втор пат и на свет донесе здраво машко дете. Честитките пристигнуваат од сите страни, а помеѓу првите кои ја...

Македонската екс водителка, Хелена Роза и нејзиниот партнер Игор станаа родители! Хелена денес на свет донесе здраво машко дете, а мајката и бебето се во...

Катарина Ивановска вчера стана мајка за прв пат, и на свет донесе здраво машко дете. И мајката и бебето се одлично, а првата радост на...

Португалското списание „Флеш“ се обиде да земе изјава од Долорес Сантош, мајката на Кристијано Роналдо за гласините дека девојката на фудбалерот е бремена. „Тоа се...

Пред два месеци на свет го донесе своето прво дете, а вчера на Канскиот филмски фестивал го имаше своето деби по породувањето. Ирина Шајк вчера...

Албанската пејачка, Туна Сејди се породи! Прекрасната Туна на 02 мај стана мајка на син, кој го доби името Тиан. Пејачката се породи во...

Марија Шерифовиќ која пред неколку години сними документарен филм за себе, за прв пат откри како изгледаше нејзиниот живот покрај алкохоличар. Станува збор за нејзиниот...

Српската пејачка Наташа Беквалац често изјавувала дека во кариерата огомна поддршка и давало нејзиното семејство. Сепак, пејачката избегнува премногу да говори за нејзините мајка и...