Тагови Постови тагирани со "момче"

Таг: момче

Фејсбук страната „Приказни од булеварот“ објави копија од фотографијата на која Мелита признава дека момчето ја изневерува, по што настана вистински хаос. Инстаграм профилот на...

Последниот обид на Ријана да го скрие момчето беше неуспешен и пресмешен! Пејачката беше забележана на вечера во елитен ресторан во Лондон со милијардерот Хасан...

Иако Рики Мартин е во хармонична врска со Џаво Јосеф, тоа не значи дека не може да ужива во згодите фраери на Истаграм. Пејачот овој...

Ријана пред неколку месеци беше фатена како разменува страсни бакнежи со Хасан Џамел, билионерот од Саудиска Арабија. „Парот“ уживаше во Ибица, а сега се...

Дара Бубамара не крие дека после раскинувањето со кошаркарот Душко Буниќ повторно е среќно вљубена. Иако сеуште не го открива неговиот идентитет, тоа не ја...

Кејти Пери со пријателите и семејството летува во Италија, но изгледа летувањето и донесе нова љубов. По раскинување на врската со Орландо Блум, ова е...

Наташа Беквалац неколку месеци е во врска со ИТ експертот, Лука Лазукиќ. И додека многумина се прашуваа со што ја освои, пејачката во неколку наврати...

Ели Голдин моментално прави пауза од музичката сцена и е посветена на уживањето со своето момче. Пејачката со Каспер Џоплинг е во Италија, поточно летува...

Кортни Кардашијан со новотомомче ужива на одмор во Франција, каде нејзиното тело ги собра сите погледи. Реалити ѕвездата се соблече во бикини, кое во прв...

Кортни Кардашијан повеќе не ја крие својата љубов до 24-годишниот Јунес Бенџима со кого моментално ужива на одмор во Франција. 38-годишната реалити ѕвезда повторно го...