Тагови Постови тагирани со "настап"

Таг: настап

Аца Лукас синоќа требало да настапи во една дискотека во Сребреник, меѓутоа не се појавил на настапот бидејќи му се слошило и бил пренесен...

Јелена Карлеуша синоќа објави видео од својот прв настап, кога имала само 16-години. Ѕвездата тогаш го пеела својот прв хит „Огледалце“. „Ова е мојот прв...

Светлана Ражнатовиќ - Цеца имаше настап во Будва каде на своите фанови им направи ноќ за паметење. Тие уживаа во хитовите на ѕвездата, но и...

Јелена Карлеуша никогаш немала влакна на јазикот, без разлика дали се работи за нејзините фанови, хејтери, учесници на „Ѕвездите на Гранд“ или колеги. Пред неколку...

Јелена Карлеуша е позната по својот провокативен стил, па откако пред неколку дена се појави во проирен фустан, сега реши да настапи во проѕирен...

Лепа Брена е една од најголемите ѕвезди на Балканот, а на последното гостување во Охрид доживеа моден гаф. За време на настапот на плажата Градиште...

Вчера сите зборуваа за фустанот кој го одбра Џенифер Лопез за настапот во Њујорк, а денес во центарот на вниманието е нејзиниот задник. 47-годишната пејачката...

Џенифер Лопез по повод 4-ти јули, Денот на независноста на Америка, настапуваше во Њујорк каде со својот стајлинг ја запали сцената. Латино убавицата се одлучи...

Јелена Карлеуша вчера на финалето на „Ѕвездите на Гранд“ промовираше два дуети со Аца Лукас и Азис. За нејзиниот настап со Лукас за песната „Банкина“,...

Јелена Карлеуша, како што се шушка подготвувавистински спектакл за финалето на „Ѕвездите на Гранд“, а перформансот ќе чини 10.000 евра. Пејачката ќе промовира две нови...