Тагови Постови тагирани со "одмор"

Таг: одмор

Последните неколку месеци, Лепа Брена имаше премногу обврски, а лудото темпо на живот ја чинеше здравје. Пејачката реши да одмори па заедно со сопругот Боба...

Jелена Карлеуша заедно со сопругот Душко и ќерките отпатува на одмор во Дубаи. Тие таму ќе престојуваат една недела, а пејачката веднаш се пофали со...

Ким Кардашијан и Кание Вест заедно со децата Норт и Сеинт уживаа на семеен одмор на Бахамите. Одморот беше по повод 40-от роденден на раперот. Славната...

Хајди Клум реши да здивне од сите обврски и напорното Холивудско темпо на живот, па замина на заслужен одмор. Германскиот супер модел, оваа година ќе...

Бела Хадид на модните писти многу пати досега ја видовме во провокативни изданија, но тоа го стои и на својот приватен одмор. Моделот моментално е...

По разводот, пејачката Наташа Беквалац ја изгуби вербата во љубов и својата претпознатлива насмевка, а во медиумите воопшто не се појавува. Наташа одлучи да сврти...

Кортни Кардашијан и нејзините пријателки на одморот во Мексико очигледно си поминуваат лудо и незаборавно. Барем за реалтити ѕвездата тоа е потврдено преку социјалните мрежи. Кортни...

Ким и Кортни Кардашијан моментално уживаат на одмор во Мексико, каде ги покажаа своите тела во бикини. И додека светот е шокиран од целулитот и...

Ким Кардашијан на Инстаграм, Снепчет, а посебно на нејзините фотосесии, секогаш изгледа совршено без ни една мана. Но, кога папараците фотографираат тоа не изгледа толку...

Синди Крафорд денес има 51-година, но на нејзиниот изглед слободно може да и љубоморат далеку помлади колешки. Екс топ моделот се појави на плажа во...