Тагови Постови тагирани со "пејачи"

Таг: пејачи

Овие денови во балканските медиуми се појави наводно проверена информација за кавга меѓу Дино Мерлин и Хари Мата Хари која според пишувањата на еден...

Дона Арес неодамна ги израдува фановите со информацијата дека е уверена дека после тешката битка, конечно го победила ракот. Пејачката сега открила кои колеги и...

Уметничките имиња и разно-разните псевдоними пејачите си ги ставаат со цел публиката полесно да ги запамети, но во голема мера и затоа што повеќето...

Ако не сте од оние што имаат навика да поминат по неколку часа гледајќи некоја од македонските национални телевизии, тогаш сигурно ниту од интернет,...

Крајот на летото пејачката Андријана Јаневска ќе го почне со нови работни обврски. Имено, како што објави на својот профил на Фејсбук, Андријана од септември...

Со цел да бидат попаметни, смешни или да го прелажат народот дека се елоквентни, некои познати личности ќе останат запаметени по нивните помалку глупави...

Супер финалето на шоуто за музички таленти „Ѕвездите на Гранд“ кое се одржуваше вчеравечер во Арената на спортскиот центар „Борис Трајковски“, предизвика лавина од...

Големо познато друштво од пејачи, актери, водители, музичари се собраа во парк под отворено небо, распалија скара и наздравија во име на новиот спот...

Фејсбук заедницата синоќа беше преплавена од коментари и мислења за настапот и резултатот на нашиот евровизиски претставник Даниел Кајмаковски. Иако на почетокот сите прогнозираа дека...

Овие два дена на жалост за загинатите херои кои го дадоа животот во одбрана на Македонија се подеднакво тажни за секој. Најчестата фотографија на социјалните...