Тагови Постови тагирани со "поддршка"

Таг: поддршка

Заврши отворениот повик инициран од Септолете Тотал за идентификување на јавна личност која најмногу ја користи моќта на своето грло, промовирајќи активен напор кон...

Во новото моќно видео на Агенцијата на Обединетите Нации за бегалци (UNHCR), Кејт Бланшет и други славни личности меѓу кои: Стенли Тучи, Кира Најтли...

Популарната 38-годишна пејачка била фотографирана на фудбалски натпревар на која дошла со синовите да го поддржи сопругот. Семејно навивале и го бодреле целиот тим. Со...

Ако запознаете маж кој е силен, но не мора секогаш да биде најпаметниот, има доза дрскост и самодоверба, а безусловно ве сака - не...

Во спомен на загинатите во Париз и француската држава, зградата на ДРЖАВНИОТ АРХИВ, АРХЕОЛОШКИОТ МУЗЕЈ и УСТАВНИОТ СУД на Република Македонија свети во боите...

Илјадници луѓе ширум светот денеска на нивните профили на социјалните мрежи ја објавија песната од култниот филм „Казабланка“ за да им пружат поддршка на...

Ноле пред два дена го освои трофејот во финалето на турнирот од Мастерс 1000 серијата во Париз, а како и секој пат, најверната поддршка...

Жељко Јоксимовиќ за српски Курир тврди дека неговиот роден град Ваљево е поднебје богато со таленти и призна дека неговата мајка го терала да...

Риалити ѕвездата Клои Кардашијан се смири со поранешното момче Џејмс Харден откако две недели помина покрај болничката постела на поранешниот сопруг Ламар Одом, пишува...

Во јануари идната година ќе се навршат 19 години откако е убиен синот на Бил Козби, а неговиот убиец неодамна испрати писмо од затвор. На...